سرویس آسانسور

مدت زمان سرویس آسانسور

هیچ چیزی مادام العمر دوام ندارد ، حتی آسانسور شما. فرسودگی و پارگی اجزای آسانسور ناشی از استفاده منظم سرانجام بر عملکرد و راندمان آسانسور تاثیر می گذارد. متوسط طول عمر آسانسورها حدود ۲۰ تا ۲۵ سال است که در این مرحله بسیاری از کارشناسان خدمات نوسازی را توصیه می کنند. آیا شما می دانید که مدت زمان سرویس آسانسور کی است ؟! در اینباره سه موضوع را باید در نظر بگیرید :

موارد کلیدی نشان دهنده مدت زمان سرویس آسانسور :

 

 

طول عمر اجزای آسانسور بیشتر از ۲۰ سال باشد

 

 

معمول است که بخواهید تا حد امکان از تجهیزات آسانسور حداکثر استفاده را ببرید. تجهیزات آسانسور منسوخ شده می تواند خطرات ایمنی را برای سرنشینان ایجاد کند. اجزای ناقص و خراب ، درب های غیر قابل اطمینان و سایر موارد به ظاهر کوچک مشکلات بسیار جدی ایجاد می کنند. نوسازی آسانسورها هر ۲۰ الی ۲۵ سال بهترین راه برای به حداقل رساندن این خطرات است. علاوه بر این با افزایش سن تجهیزات آسانسور ، منسوخ شدن تجهیزات موضوع مهمی محسوب می شود زیرا دستیابی به قطعات و تجهیزات تعویض شده دشوارتر خواهد بود!

 

 

خرابی مداوم آسانسورها

 

 

در مجموعه آس ما متعهد هستیم سرویس دوره ای آسانسور را متناسب با نیاز شما انجام دهیم. توجه داشته باشید که هر چند وقت یکبار برای سرویس قطعات آسانسور با تکنسین ها تماس می گیرید. آسانسور شما هر چند وقت یکبار خراب می شود ؟ هر سه ماه ؟ هر شش ماه ؟ اگر بیشتر از حد معمول برای تعمیر و سرویس آسانسور خود با شرکت های خدماتی تماس گرفته اید ، ممکن است زمان نوسازی آسانسور شما فرا رسیده باشد!

 

 

افزایش هزینه سرویس و تعمیر آسانسور

 

 

هزینه های سرویس دوره ای آسانسور ساختمان خود را محاسبه کنید. غالبا مدیران ساختمان می دانند که در صورت مدرنسازی تجهیزات خود ، در هزینه های بیشتری صرفه جویی می شود. هرگز نگذارید ترس از هزینه های خدمات ، مانع از داشتن تجهیزات ایمن و کارآمد شود. تیم تخصصی آس مقرون به صرفه ترین گزینه های سرویس ماهیانه آسانسور را به شما ارائه می دهد.

 

 

 

 

آسانسور یک سرمایه گذاری بزرگ است که ارزش قابل توجهی به یک ساختمان می دهد. بازدهی یک آسانسور به چگونگی مراقبت از آن در طول عمر مفید آن مربوط می شود. مدت زمان سرویس آسانسور اگر به درستی تخمین زده شود ، ریسک خطرات جانبی کاهش می یابد. این خطرات شامل مسائل مربوط به مسئولیت ، مسائل مالی و نارضایتی مستاجر است. انتخاب یک برنامه مناسب برای نگهداری و سرویس دوره ای آسانسور تاثیر به سزایی در کارآمد بودن ساختمان و رضایت مستاجرین دارد. انتخاب مدت زمان صحیح سرویس آسانسور اطمینان حاصل خواهد کرد که آسانسور شما :

 

 

  • مطابق با کدهای قابل اجرا کار کنید
  • تمامی بازرسی های لازم بر روی آن انجام شده است
  • مستاجرین و افرادی که از آسانسور استفاده می کنند در امنیت قرار دارند
  • صرفه جویی در هزینه های زیاد سرویس

آسانسورها نقش مهمی در جامعه بازی می کنند ، بنابراین مهم است که زمان فرا رسیدن نوسازی و سرویس ماهیانه آنها در اولویت قرار گیرد. دلایل مختلفی وجود دارد که نشان می دهد سرویس دوره ای آسانسورها ضروری و سودمند است. برخی از رایج ترین این دلایل عبارتند از :

 

 

سرویس دوره ای کدهای ایمنی آسانسورها

 

 

ایمنی باید دلیل اصلی در نظر گرفتن سرویس و نوسازی آسانسور باشد. آسانسورهایی که فاقد آخرین فن آوری و تجهیزات هستند می توانند خطرناک باشند و مستعد خاموش شدن غیر منتظره خواهند بود. همچنین تلفن های اضطراری در این دسته از آسانسورها کار نمی کند ، درب ها به خوبی باز و بسته نمی شود و مشکلات جدی دیگری خواهند داشت. از این رو لازم است که آسانسورها از کدهای استاندارد ساختمان و ایمنی استفاده کنند و همین موضوع باعث اهمیت سرویس دوره ای آسانسور ها می گردد.

 

 

بهبود کارآیی

 

 

آسانسورهای ناکارآمد پول و انرژی و در نتیجه هزینه زیادی هدر می دهند. مدت زمان انتظار طولانی ناشی از آسانسورهای ناکارآمد می تواند باعث ناآرامی در بین مستاجران شود. به روزرسانی سیستم به آرامتر و روانتر شدن سواری کمک خواهد کرد و در نتیجه هزینه تعمیرات کاهش خواهد یافت. از این رو تشخیص فواصل مدت زمان سرویس آسانسور توسط مدیر ساختمان بسیار حائز اهمیت است.

مدت زمان سرویس آسانسور بستگی به نوع و مدل آسانسورها و نیز تعداد توقف در آن ها دارد. اگر سرویسکار با نوع و عملکرد آسانسور مربوطه آشنایی کامل داشته باشد و البته دارای مهارت و تجربه نیز باشد ، در کمترین زمان ممکن به بررسی و سرویس تمامی بخش های آن می پردازد. کسب تجربه و مهارت در انجام خدمات آسانسور مستلزم گذراندن دوره های آموزشی و نیز انجام عملیات های متعدد می باشد.

 

آسانسور گلبام صنعت پارس
ارسال دیدگاه