درب آسانسور تمام اتوماتیک

درب آسانسور تمام اتوماتیک

در ایران شرکت های مختلفی در حال طراحی و تولید درب های اتوماتیک آسانسور با کیفیت های متفاوت می باشند که در این مقاله نحوه نصب و قیمت و تمامی اطلاعات در رابطه با درب آسانسور تمام اتوماتیک را برای شما شرح داده ایم.

نحوه نصب درب تمام اتوماتیک اسانسور

نصب درب آسانسور با توجه به نوع و مدل آن متفاوت می باشد. اما قبل از نصب یک سری نکات باید رعایت شود که در ادامه به ان می پردازیم.

نصب درب چه اتوماتیک باشد چه لولایی باید قبل از نصب، طراح آسانسور موقعیت نصب را مشخص کرده باشد. نکته قابل توجه در هنگام نصب درب اسانسور اتوماتیک این است که ریل های هدایت کابین و کادر وزنه باید مطابق با نقشه اجرا شده باشند. محلی که مماس با مرکز صقل کابین باشد. بهترین روش نصب ریل آسانسور می باشد. چراکه اصطکاک را کاهش میدهد و این خود باعث کاهش استهلاک می شود. به هنگام نصب درب اسانسور باید با استفاده از شاقول لیزری و سیم شاقول مطمعن شد که ریل ها به صورت موازی با جفت رو به روی خود نصب شده اند.

e12ee333d965482187456edb873cd2c8 - درب آسانسور تمام اتوماتیک

قیمت درب آسانسور تمام اتوماتیک

قیمت درب های وارداتی به مراتب از انواع ساخت داخل بیشتر است و معمولا نمی توانید آن ها را به صورت مجزا بخرید، چرا که به همراه سایر قطعات آسانسور توسط سازنده  در یک پکیج قرار داده می شوند. قیمت درب تمام اتوماتیک اسانسور به موارد زیر بستگی دارد:

نوع مساحت و ضخامت ورق به کار رفته در ساخت درب آسانسور، کیفیت قطعات مختلف آن مثل موتور و کفشک و…، خارجی یا داخلی بودن سازنده درب، نوع طراحی درب آسانسور

درب های آسانسور تمام اتوماتیک

درب آسانسور تمام اتوماتیک نیز همانند سایر درب ها دارای مدل های متفاوت و متنوعی می باشد. که از این بین می توان به درب های نیمه اتومات و درب های تمام اتومات اشاره کرد که هر کدام از آنها با توجه به نوع عملکردشان کارایی متفاوتی خواهند داشت.

  • درب های نیمه اتومات: در این سیستم درب های نصب شده در طبقات به صورت کاملا لولایی بوده و درب کابین از نوع اتوماتیک است به این دلیل که یک درب با دست و درب دیگر به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند به آنها درب نیمه اتوماتیک می گویند.
  • درب های تمام اتومات: در این سیستم درب های طبقات نصب شده و هردو در به صورت کامل و تمام اتوماتیک هستند. همچنین شما برای اطلاع بیشتر می توانید عکس درب تمام اتوماتیک را در سایت فروشگاه رایا آسانسور مشاهده نمایید.

همچنین درب لولایی از درب های نیمه اتوماتی است که در دو محصول ایرانی و وارداتی در بازار کار وجود دارند. درب لولایی ایرانی در مدل لته سنگین با ورق ۲ میل که این درب در عرض های باز شو ۷۰، ۸۰، ۹۰ موجود است. البته همچنین  رنگ بندی خاصی و متفاوتی نیز برای این نوع محصول در نظر گرفته شده است.

What is a fully automatic elevator door and how is it different from a hinge - درب آسانسور تمام اتوماتیک

قیمت درب آسانسور تمام اتوماتیک طراحان سیستم

از جمله ویژگی های درب طراحان سیستم می توان به موارد زیر اشاره نمود.

قیمت اقتصادی تر، انعطاف و توانایی تنظیم بیشتر برای پوشش خطاهای احتمالی نصب، با دوام و  پرکار و در عین حال ساده، طراحی و تولید بر اساس ساختار مکانیکی قدرتمند و با دوام، کنترل ساده و روان به نحوی که برای عموم نصابان قابل درک و استفاده باشد، موتور گیربکس کم حجم و بی صدا با گشتاور بالا و کنترل ساده، ریل اصلی یک پارچه که سبب یک نواختی حرکت لته ها و مانع خطای مونتاژ شده و به مرور زمان نیز حالت یکنواختی را حفظ می نماید، کمان درب باز کن فلزی با قابلیت اضافه شدن قابلیت رگلاژ تا ۱۰ میلی متر برای جبران خطای نصب.

قیمت درب آسانسور تمام اتوماتیک یاران

متاسفانه در سال اخیر به دلیل نوسانات نرخ ارز قیمت مواد اولیه درب  افزایش زیادی داشته که باعث شده قیمت درب اتومات یاران نیز افزایش پیدا کند، درب های طبقات اتوماتیک یاران به دلیل زیاد بودن قطعات مکانیزم قیمت بیشتری نسبت به درب های طبقه لوئانی دارند. برخی از درب های طبقه اتوماتیک مکانیزم های خاص تری نسبت به مکانیزم های دیگر دارد. که همین قابلیت قیمت بیشتری برای آنان اختصاص می گیرد که گاهی اوقات اختلاف قیمت بین ۱ الی ۳ برابر قیمت یک محصول مشابه با هم از نظر قیمتی اختلاف دارند.

 قیمت درب آسانسور تمام اتوماتیک سلکوم

با توجه به استفاده از مواد مرغوب و داشتن برند جهانی معتبر درب آسانسور سلکوم دارای قیمت بالا تری نسبت به درب های تولید شده در چین و ترکیه است. اما از لحاظ کیفیت به مراتب در سطح بالاتری قرار گرفته. درب های سلکوم دارای کیفیت منحصر به فردی هستند به طوری که در طول سال ها به ندرت شاهد خرابی این درب ها هستم.  اما باید این نکته را در نظر گرفت که با توجه به قیمت بالای این درب های اتوماتیک اسانسور بسیاری از سازندگان ساختمان توان خرید آن را ندارند.

آسانسور گلبام صنعت پارس
ارسال دیدگاه