موتور گیربکس آلبرتو ساسی |قیمت+خرید

موتور گیربکس  آلبرتو ساسی

 موتور آسانسور مهم ترین قطعه از قطعات آسانسور می باشد که بدون آن آسانسور عملکرد خود را از دست می دهد. موتور آسانسور نقش مهمی در تامین امنیت کاربران و عملکرد درست  آسانسور دارد. انواع مختلفی از موتورهای آسانسور وجود دارد که بنا بر سلیقه تولیدکنندگان و نیاز آسانسور مورد استفاده قرار می‌گیرند.  دو نوع نوع رایج از موتورهای آسانسور، موتور آسانسور گیربکس دار موتور آسانسور گیرلس یا بدون گیربکس می باشد. این موتورهای آسانسور خود در انواع متعددی موجود می باشند. ما  در این مقاله در مورد موتور آسانسور گیربکس آلبرتو ساسی صحبت می کنیم.

موتور آسانسور گیربکس آلبرتوساسی با کیفیت بالا و قیمت مناسب  به فروش می رسد. این نوع موتور بهترین موتور گیربکس وارداتی در کشورمان محسوب می‌شود و در بسیاری از پروژه های  اداری و مراکز  تجاری و  پر ترافیک مورد استفاده قرار می گیرد. موتور گیربکس آلبرتو ساسی در برندهای مختلف تولید می شود به کشور ما وارد میشود. معروف ترین موتور آسانسور گیربکس آلبرتو ساسی موتور آسانسور آلبرتو ساسی آمریکا، ایتالیا و اسپانیا است. بسیاری از  مردم تفاوت بین موتور آسانسور ایتالیا یا موتور گیربکس ساسی اسپانیا را نمیدانند. با اینکه هر دو وظایف مشترکی بر عهده دارند اما به دلیل قیمت پایین موتور آسانسور اسپانیا رایج تر است. با وجود اینکه شرکت تولید کنند موتور گیربکس آلبر ساسی  دارای استاتیک لود خیلی کمتری هستند و به طور معمول مقدار توان آنها در مقابل با مدل های اسپانیایی بالاتر است و نخ بالاتر آن هم به همین دلیل هم می باشد. در کل هر دو نوع موتور از لحاظ کیفیت و کارایی جایگاه بالایی دارند و برای کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

موتور گیربکس آلبرتو ساسی

 

قیمت موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا

 موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا به عنوان ارزشمندترین برند های موتور گیربکس وارد شده در داخل کشور می باشند و ویژگی های ویژه ای دارند که آنها را در زمره ی با ارزش ترین و پرکاربردترین موتورهای آسانسور گیربکس دار قرار داده است و نسبت به دیگر موتورهای گیربکس وارد شد ارجح می باشند. موتور گیربکس آلبرتو ساسی ایتالیا  دارای دوسال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.   در هنگام خرید موتور گیربکس باید مراقب باشید که از چه شرکت و بلندی  خرید میکنید با در نظر گرفتن وارداتی بودن موتور آلبرتو ساسی ایتالیا و سوء استفاده های فراوانی که وجود دارد حتما اصل بودن این موتور آسانسور را چک نمایید.

 خرید موتور گیربکس آلبرتو ساسی

 همانطور که میدانید موتور گیربکس آلبرتو ساسی ارزشمندترین موتور گیربکس وارد شده در داخل کشور است این موتور آسانسور به منظور بازده بالا توان استفاده در برد ها و واحدهای اداری تجاری یا پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد.از مزیت های دیگر این موتور آسانسور این است که تابلو فرمان آن استود لود  بالایی دارد. با توجه به افزایش همه جانبه تحریم های مختلف برای جمهوری اسلامی ایران بسیاری از تولیدکنندگان، تاجران و  واردکنندگان لوازم جانبی و قطعات آسانسور به فکر تولید و سرمایه گذاری در ساخت قطعات آسانسور در داخل کشور افتاده با تلاش و همت مضاعف  و به کارگیری متخصصین حرفه ای مشابه خارجی موتورهای آسانسور تولید شده و با قیمت و کیفیت مناسب در کشور به فروش میرسند.

سایر انواع موتور آسانسور

 موتور آسانسور در یک تقسیم بندی کلی به دو دسته موتور آسانسور گیربکس دار و موتور آسانسور گیرلس یا بدون گیربکس تقسیم می شود؛

 موتور آسانسور گیربکس دار

 در صورتی که نیروی محرکه ورودی  الکتروموتور از طریق یک چرخ دنده تامین شود به این نوع موتور، موتور گیربکس دار میگویند. در موتورهای گیربکس دار جریان برق وارد موتور می شود و باعث چرخیدن روتور در سیم پیچ موتور می گردد. با چرخیدن روتور میله ای که به روتر و گیربکس متصل است شروع به چرخیدن می کند با این عمل چرخ دنده های گیربکس شروع به حرکت می کند و با چرخش چرخ دنده های گیربکس، فلکه گیربکس هم می چرخد و سیم بکسل ها را به بالا میکشد. اصطکاک بین سیم بکسل ها و فلکه باعث حرکت همزمان  این دو می شود. در نتیجه میزان  درگیری آنها با یکدیگر اهمیت بسیار زیادی دارد. در نتیجه این عمل کابین آسانسور و وزنه با وزن متعادل بالا و پایین میشوند و با کنترل تابلو فرمان بر اساس دستورالعمل ای که مسافر از طریق شستی وارد نموده است و طبقه مورد نظر میرود. موتورهای آسانسور گیربکس دار در دنیای امروزه و در بسیاری از کشورهای پیشرفته کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند ولی به دلیل اینکه قیمت‌های موتورهای  بدون گیربکس یا گیرلس آسانسور زیاد میباشد در برخی از کشورهای کمتر توسعه یافته درصد بالایی از آسانسور ها به وسیله موتور  گیربکس ساخته می شوند.

  • موتور گیربکس دو سرعته

در موتور گیربکس دو سرعته  یک موتور با دو سیم پیچ جداگانه استفاده میشود در زمان شروع، موتور با سیم پیچ پرسرعت به کار می‌رود و برای محدود کردن جریان، یک مقاومت به صورت سری به آنها متصل می شود در نتیجه شتاب گیری آرام ،با نزدیک شدن و طبقه مورد نظر موتور و سیم پیچ پرسرعت از کار می‌افتد و موتور با سرعت شروع به کار می کند و آسانسور در طبقه مورد نظر توقف می نماید.

  • موتور گیربکس دار تک سرعته

 مزایایی که در موتور گیربکس دار تک سرعته وجود دارد در سیستم های دیگر یافت نمی شود. جهت گیری مثبت و منفی بسیار آرام، سیستم را به یک سیستم دو سرعته تبدیل نموده است این سیستم دارای یک سیم پیچ می باشد که با برق متناوب راه اندازی شده است.

موتور گیربکس آلبرتو ساسی

 

موتور آسانسور گیرلس یا بدون گیربکس

در موتور گیرلس یا بدون گیربکس متصل شده به روتور مستقیم به فلکه متصل می شود و با چرخیدن روتور ابتدا فلکه و بعد از آن سیم بکسل ها و کابین شروع به حرکت می کند در نتیجه در این نوع موتور، انرژی کمتری مصرف می‌شود و سرعت حرکت و ایستادن کابین آسانسور هم سریع تر می شود. این یک مزیت مهم برای موتورهای گیرلس محسوب می‌شود زیرا کارفرمایان و همچنین کاربران به دنبال ساختمان هایی هستند که آسانسورهای آنها با سرعت بوده و مدت زیادی از آنها را نگیرد. اگر نیروی محرک از طریق اتصال مستقیم از موتور به قرقره کشش منتقل شود به این نوع موتور موتور گیرلس گفته میشود. موتور های گیرلس ولتاژ و فرکانس متغیر دارند و برای آسانسورهای پرسرعت اهمیت بسیار زیادی دارند.

 استفاده از موتور گیرلس مزایای بسیاری دارد از جمله آنها می‌توان به حرکت نرم، صرفه جویی در مصرف برق و سرعت بالا اشاره نمود. آسانسور هایی که با موتور گیرلس ساخته می شوند را می توان به دو دسته با موتورخانه  و بدون موتورخانه تقسیم نمود.

موتور گیربکس آلبرتوساسی از جمله متداول ترین موتورهای گیربکس است که در کشورهای مختلف با فناوری های متفاوت تولید می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد و در پروژه های پرطرفدار کاربرد زیادی دارد. این نوع موتور در جهت های مختلف و در فضاهای کوچک نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر ویژگی‌های موتور از نظر می‌توان به قابلیت نصب به صورت افقی و عمودی اشاره نمود و در مواردی که فضای کوچک در موتورخانه وجود ندارد و به دلیل ابعاد کوچکی موتور می توان به راحتی از آن استفاده نمود.

 

اطلاعات بیشتر ...

نمایش یک نتیجه