دانستنی ها

آسانسور گلبام صنعت پارس

چگونه آسانسور را ریست کنیم؟

همانطور که توضیح دادیم خرابی های آسانسور می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که بعضی از آن ها با ریست کردن، به حالت عادی خود برمیگردند. برای ریست کردن، شما می بایست به سراغ تابلو فرمان آسانسور بروید که وظیفه ی آن قطع و وصل کردن مدار آسانسور است. روی تابلو یک کلید بزرگ مشکی رنگ قرار دارد که چنانچه آن را از حالت ۱ به ۰ تغییر داده و سپس روی شماره ۱ برگردانید، دستگاه ریست می‌شود. باید توجه داشته باشید که وقتی کلید را روی ۰ قرار می‌دهید، می‌بایست ۲ -۳  دقیقه مکث کنید. اگر با ریست کردن، خرابی برطرف نشد، بهتر است با تکنسین های مربوطه تماس بگیرید.
آسانسور

آموزش سرویس آسانسور

پیشتر توضیح دادیم که سرویس و بازسازی آسانسور و چگونگی تعمیر آن بسیار مهم بوده و چه بسا از نصب آن، مهم تر است. زیرا در هنگام نصب آسانسور شما با یک سری قطعات کلی مواجه هستید که بسیاری از آن ها قبلا در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و نیازی به سر و کله زدن با قطعات کوچک و جزئی ندارید. اما وقتی یک آسانسور علائم خرابی از خود نشان می‌دهد، برای عیب یابی می بایست کل دستگاه را تشریح کرده تا به درستی متوجه عیب آن شوید. پس چنانچه آموزش های لازم صورت نگرفته باشد، فرایند تعمیر به تعویق افتاده و ممکن است میزان خرابی شدت پیدا کند.

به همین منظور یک شرکت آسانسور که نصب قطعات آسانسور را برعهده می‌گیرد، مسئولیت بزرگی بر دوش دارد زیرا پیشرفت تکنولوژی و ساخت آسانسور های جدید با تجهیزات مدرن، نیازمند آن است که تکنسین های مربوطه توانایی نصب و تعمیر آن ها را داشته باشند. لذا این شرکت ها، تلاش می‌کنند با برگزاری دوره های آموزشی، تکنسین های خود را با پیشرفت علم هماهنگ سازند تا علاوه بر اینکه بتوانند مشتریان خود را راضی نگه دارند، بر علم و دانش متخصصین خود بیافزایند.

در این دوره ها ضمن آشنایی با تکنولوژی روز،  به مباحثی همچون خطرات احتمالی در هنگام سرویس آسانسور ، تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر و لباس مناسب هنگام کار، پرداخته می‌شود.

 

آسانسور گلبام صنعت پارس
ارسال دیدگاه